Kontaktní informace

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
 • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE
Účinky infrasauny

Účinky infrasauny

Účinky infrasauny

10. 8. 2012, 12:53

Připadá vám snad psát a informovat o infrasaunách v současném období tak trochu zbytečné? Vždyť venku je snad vedro dostatečné, říkáte si? Ale pozor. Taková sauna, respektive infrasauna, to není zdaleka jen otázka tepla a horka!

Účinky infrasauny
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Účinky infrasauny

Saunování, respektive tedy infrasaunování, má na lidský organismus spoustu blahodárných účinků. Nejen ten, že tělo příjemně prohřeje, což pravda oceníme spíše v chladných a sychravých podzimních a zimních měsících. Účinky infrasauny na naše zdraví jsou velmi rozmanité. Především ale veskrze pozitivní a výhod, které nám saunování poskytne je opravdu velmi mnoho.

Účinky infrasauny na naše zdraví

Saunování je velmi zdravé. Spousta lékařů ho proto doporučuje. Jaký vliv tady infrasauna má konkrétně? V čem nám může pomoci? Prohřívání těla do hloubky má vliv například na stav naší pokožky. Velmi pozitivně stimuluje i kardiovaskulární systém. Napomáhá při léčbě revmatismu, artritidě, akné, insomnie, onemocnění uší, bolesti v krku, ekzémů. Už zde je jasné, že škála pozitivních vlivů a účinků infrasaun na naši tělesnou schránku jistě stojí za to, abychom saunování využívali.

Kdo může účinky infrasauny využívat?

Doslova všichni! Prohřátí těla do velké hloubky účinkuje především na stav naší pokožky a na krevní oběh. Použití infrasauny je vhodné při prevenci, léčbě a rehabilitaci. Účinků sauny využívají také velmi často ženy. Saunování totiž zlepšuje prokrvení kůže, což je podmínku pro její vzhled. Čistí kůži do hloubky, odstraňuje z ní nečistoty a odumřelé kožní buňky. Právě díky tomu ji zanechává měkkou a hebkou, také elasticita a napětí kůže se velmi zlepšují. Tyto procesy samozřejmě urychlují i hojení jizev a dokonce i otevřených ran. Jizvy jsou díky účinkům infrasauny daleko méně nápadné. No a čeho ženy využívají především? Infrasauna prohřívá tkáň do hloubky, tím pomáhá k odstranění celulitidy.

Kam se jít infrasaunovat?

Samozřejmě můžete navštívit veřejnou saunu. Ne každému je to ale zcela příjemné. Navíc účinků infrasauny na náš organismus je tolik, že jistě uznáte, že pořízení domácí verze je doslova perfektní nápad!

Zobrazení: 191624 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Infrasauny
Connection failed: SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'c16_dzejkob'@'localhost' (using password: YES)