Kontaktní informace

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
Výroba infrasauny

Výroba infrasauny

Výroba infrasauny

14. 9. 2012, 10:39

Saunování je příjemné, zdravé. Výroba infrasaun zažívá boom. O pozitivních účincích saunování na lidský organismus se ví už docela dávno. V posledních letech si ale stále více lidí pořizuje infrasauny v domácích verzích, popřípadě jimi vybavují rodinné penziony, welness centra, která provozují a podobně.

Výroba infrasauny
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Výroba infrasauny

Infrasauny se vyrábějí v různých velikostech, rozměrech. Především o nich logicky rozhoduje, pro kolik lidí by měla domácí infrasauna sloužit. Výrobci produkují infrasauny domácí i venkovní. Katalogy infrasaun přetékají variabilitou materiálů a jejich povrchových úprav. Důležitou roli hrají nejen účinky infrasauny, ale i odolnost a vlastnosti materiálu, ze kterého je vyrobena.

Infrasauna musí být krásná i odolná a kvalitní

O materiálu, ze kterého se domácí infrasauny vyrábějí rozhoduje nejen jejich design, ale především odolnost. Infrasauna vyžaduje materiál kvalitní, pevný. Musí odolat změnám teploty a vlhkosti, a to dosti podstatným, to je jasné. A jaký materiál se tedy pro výrobu infrasaun hodí nejvíce? Samozřejmě dřevo. Právě tento přírodní materiál je po příslušné povrchové úpravě schopen zvládat veškeré výkyvy teplot i vlhkosti, aniž by jakkoli měnil tvar, vzhled a podobně. Právě proto se infasauny nejčastěji vyrábějí ze dřeva.

Výroba jen ze dřeva?

Samozřejmě, že dřevo je celkem drahý materiál. Obzvláště tedy infrasauny například z masivu mohou být relativně drahé. Pokud jste se rozhodli, že zas až takový luxus nepotřebujete, zvolte v nabídkách katalogů například lamino. Tento materiál napodobuje dřevo nejen vlastnostmi ale dokonce i vzhledem. Luxus na pohled a úleva pro vaši peněženku. Dveře infrasaun jsou nejčastěji vyrobeny také ze dřeva či lamina. Pokud byste trpěli například klaustrofobií a nechtěli prostor infrasauny takto "uzavřený", není problém vyrobit dveře ze speciálního skla. Proč speciálního? Nezapomeňte, že musí speciálně izolovat.

Výroba infrasauny na míru

Domácí, venkovní, rohové infrasauny pro v podstatě jakýkoli počet osob. Nabídka je nekonečná. Přesto se vám nedaří narazit na takovou, která by pasovala do vaší koupelny? Nechte si jednoduše vyrobit domácí infrasaunu na míru!

Zobrazení: 200861 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0