Kontaktní informace

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
 • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE
Venkovní infrasauny

Venkovní infrasauny

Venkovní infrasauny

14. 9. 2012, 10:08

Saunování má v oblibě stále více z nás. Je příjemné, zdravé. Infrasaunami vybavujeme stále častěji dokonce i své soukromé domácnosti. Dřevěná domácí infrasauna přímo v koupelně nebo na zahradě, dvorku není žádnou výjimkou.

Venkovní infrasauny
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Venkovní infrasauny

Pokud máte zahrádku či dvorek u domu či chaty, pravděpodobně už jste je stihli vybavit bazénem. Hitem předešlých několika let. Momentálně zažívá boom výroba soukromých venkovních infrasaun. Je tedy na čase nějakou si pořídit. A na čase doslova. V současné době je totiž spousta venkovních infrasaun ve slevě. Léto se zlomilo do druhé poloviny a prodejci venkovních infrasaun jsou si toho vědomi. Využijte toho.

Pro koho venkovní infrasaunu?

Doslova pro každého, kdo má zahrádku či dvorek. Venkovní infrasauny se především liší v tom, pro kolik lidí naráz jsou určeny. Zatímco rodině obvykle postačí venkovní sauna pro tři až čtyři osoby, rodinný penzionek nebo malé welness centrum vyžaduje venkovní infrasaunu poněkud větší. Vždyť už jsme si v podstatě zvykli na to, že pokoj penzionu, hotelu, chaty je vybaven nejen tím nejnutnějším, ale i například televizorem, volným přístupem k internetu a tak dále. Stejně tak očekáváme, že kromě stravování si budeme moci užít například i koupání nebo právě saunování. Venkovní infrasauny jsou často zahrnuty do služeb rodinných penzionků a podobně. Přilákají hosty.

Budete si moci venkovní infrasaunu dovolit?

Ale samozřejmě, že ano. Především se tedy vraťme na začátek. Opravdu doporučujeme využít akcí a slev, kterými v současné době nabídky a katalogy infrasaun doslova přetékají. Venkovní infrasaunu pro čtyři až šest osob s padesátiprocentní slevou koupíte dokonce za méně než třicet tisíc korun. A to přesto, že bude vyrobena z toho nejkvalitnějšího, nejodolnějšího materiálu, tedy ze dřeva. Právě dřevo nejlépe odolává změnám a výkyvům teplot a vlhkosti, proto je drtivá většina venkovních infrasaun právě ze dřeva.

Použití venkovní infrasauny

Pro správné účinky infrasauny a její provoz doporučujeme nechat si poradit odborníky, tedy nejlépe těmi, kdo vám ji dodají a také nainstalují. Není to nic složitého, pravdou ale je, že provoz venkovní infrasauny má jistá pravidla.

Zobrazení: 211598 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 1

Infrasauny
Connection failed: SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'c16_dzejkob'@'localhost' (using password: YES)