Kontaktní informace

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
 • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde
Rohové infrasauny

Rohové infrasauny

Rohové infrasauny

14. 9. 2012, 10:35

Naučili jste se navštěvovat pravidelně infrasaunu? Správně! Saunování je opravdu velmi zdravé, to bylo prokázáno již dávno. Oblíbili jste si saunování? Samozřejmě, je to nejen zdravé, ale především velmi příjemné. Pořiďte si tedy rohovou infrasaunu přímo domů!

Rohové infrasauny
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Rohové infrasauny

Naučili jste se pravidelně navštěvovat infrasaunu. Je to zdravé, příjemné, ale mnohdy ne zcela levné. Asi už jste si to sami spočítali, kolik peněz za vstupenky do veřejných infrasaun už jste utratitl. A přitom řešení je tak jednoduché! Pořiďte si domácí verzi infrasauny jen a jen pro sebe a svou rodinu, blízké. Že se vám nikam do bytu nevejde? Ta rohová rozhodně ano!

Malá ale šikovná

Zavrhli jste pořízení domácí infrasauny jen z toho důvodu, že jste přesvědčeni o tom, že by se k vám prostě nevešla. Chyba! Otevřete katalog infrasaun a nechte se velmi rychle vyvést z omylu. Katalogy jsou velmi přehledně rozčleněny podle nejrůznějších kritérií a jedním z nich jsou samozřejmě i rozměry domácích infrasaun. Pokud tedy nebudete trvat na tom, aby se mohla saunovat celá vaše početná rodina najednou, věřte, že i k vám se domácí infrasauna vejde. Například právě rohová infrasauna určená pro jednu osobu nezabere ve vaší koupelně o nic více místa než sprchový kout.

Rohová nemusí být malá

Věřte, že i k vám se domácí infrasauna vejde. Například právě rohová infrasauna určená pro jednu osobu nezabere ve vaší koupelně o nic více místa než sprchový kout. Jen se v ní vaše početná rodinka bude muset prostřídat. Rohové sauny určené především do koupelen se ale vyrábějí i v mnohem větších rozměrech. Tedy pro více osob naráz. Pravda je, že taková rohová domácí infrasauna bude o něco dražší, její provoz ale na druhou stranu levnější. Zahřeje prostě spoustu lidských těl najednou. Uvidíte, jak vás budou vaši přátelé o to raději navštěvovat... A nakonec si rohovou domácí infrasaunu pořídí také.

Co o rohových infrasaunách tvrdí recenze?

Jaké jsou zkušenosti s účinky infrasauny? Je důležitá správná instalace a těsnění. Výhodou je i možnost nechat si vyrobit rohovou saunu na míru. Věřte tedy, že i k vám se jistě vejde!

Zobrazení: 172594 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Infrasauny
Connection failed: SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'c16_dzejkob'@'localhost' (using password: YES)