Kontaktní informace

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
 • Centrální vysavače DUOVAC - Kvalitní centrální vysavače k dostaní ZDE
Použití infrasauny

Použití infrasauny

Použití infrasauny

14. 9. 2012, 10:38

Saunování má spoustu blahodárných účinků na náš lidský organismus. Spousta lékařů doslova doporučuje pravidelně používat infrasaunu. Jak použití infrasauny ovlivní naše zdraví? A jaký je vlastně rozdíl mezi saunou a infrasaunou?

Použití infrasauny
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Použití infrasauny

ak použití infrasauny ovlivní naše zdraví? A jaký je vlastně rozdíl mezi saunou a infrasaunou? Pojďme se podívat na to, v čem je používání infrasauny specifické, v čem se liší od klasického saunování. Klasická sauna prohřívá naše tělo nepřímo. V infrasauně méně než 20 % infračervené energie ohřívá vzduch, což nechává přes 80 % na přímý ohřev našeho těla.

Kdo může infrasaunu používat?

Doslova každý. Infrasaunu využívají jak lidé zdraví, jako prevenci, tak především nemocní, jimž jsou účinky saunování doporučeny lékařem, stejně tak rekonvalescenti, k urychlení odstranění následků chorob, zranění a podobně. Navíc je pobyt v sauně velmi příjemný. Stále více lidí si pořizuje domácí verze infrasaun. Jedná se o veskrze dobrou investici.

Vyplatí se používat domácí infrasaunu?

Samozřejmě a to opět hned v mnoha ohledech. Saunování je příjemné a zdravé. Proto bychom ho měli jistě podstupovat. Máme sice možnost navštěvovat veřejné sauny, ale... Ne každému je příjemné sdílet zrovna infrasaunu s cizími lidmi. Navíc po spočítání kolik vydáme za jednotlivé vstupenky, dojdeme velmi rychle k názoru, že investice do domácí verze infrasauny se nám vrátí i finančně. Plus veskrze pozitivní účinky infrasauny na naše zdraví. Domácí infrasaunu si může pořídit skutečně každý. Lze ji umístit přímo do bytu, domu, nejčastěji se stává součástí koupelny. Proto jsou asi nejoblíbenějšími variantami rohové domácí infrasauny. Pokud se vám nevejde domů, kupte si infrasaunu venkovní.

Kolik lidí může infrasaunu používat?

Existují infrasauny domácí i venkovní. Dále se liší samozřejmě rozměry. Respektive tedy kapacitou. V nabídkách a katalozích narazíte na infrasauny pro jednu osobu, stejně tak ale můžete vybavit svou domácnost inrfasaunou doslova pro celou velkou rodinu. Záleží jen na vás!

Zobrazení: 202937 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Infrasauny
Connection failed: SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'c16_dzejkob'@'localhost' (using password: YES)