Kontaktní informace

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
 • Kancelářský nábytek - v prodeji kvalitní nábytek se slevou Více informací
Katalog infrasauny

Katalog infrasauny

Katalog infrasauny

14. 9. 2012, 10:37

Rozhodli jste se pořídit si infasaunu? Domácí infrasaunu? Správně! Listujete katalogem domácích verzí saun a nevíte si rady? Nedivíme se! Nabídka je nekonečná. Pro kolik osob? Kam ji umístit? A těch přenádherných designových variant!

Katalog infrasauny
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Katalog infrasauny

Katalogy domácích infrasau doslova přetékají variantami jejich provedení. Nejprve je asi na místě uvědomit si, pro kolik osob bude vaše domácí sauna určena. Respektive kolik lidí by se do ní mělo vejít najednou. Katalogy nabízejí verze domácích infrasaun pro jednu či dvě osoby, ale i takové, ve kterých si jejich pozitivní účinky na lidský organismus bude moci užívat doslova celá velká rodina.

Katalog infrasaun poradí

Pokud vybíráte infrasaunu, nechte si poradit. Nabídka v katalozích je velmi logicky a přehledně rozdělena. Uvědomte si jak velkou infrasaunu si přejete, pro kolik lidí, a také kam ji hodláte umístit. Rohová infrasauna určená pro jednu osobu například nezabere ve vaší koupelně o nic více místa než sprchový kout nebo pračka. Pokud máte rodinný dům nebo velký byt, můžete si jistě dovolit i infrasaunu mnohem větší. V nabídkách katalogů je i nepřeberné množství venkovních variant. Máte tedy zahrádku, dvorek? Není výjimkou pořízení takové infrasauny pro více lidí pokud například provozujete rodinný penzion, hotýlek, ubytovnu.

Katalogy překvapí

Jste překvapeni množstvím designových provedení domácích infrasaun? Opět se není čemu divit. Vždyť se jedná o součást nábytku. Sauna by měla být nejen účinná, ale i krásná, měla by se k vám domů prostě hodit. Nechte si tedy opět poradit katalogem. Které infrasauny se hodí do koupelny a které například klidně do chodby, pracovny a podobně. Odlišnosti se budou samozřejmě týkat nejen vzhledu, ale i odolnosti a celkově vlastností materiálu a jeho povrchové úpravy, ze kterého je infrasauna vyrobena. Mohou být také rozdíly ve faktorech, jako jsou účinky infrasauny apod.

Katalogy přetékají i akcemi

V katalozích s infrasaunami narazíte i na spoustu akčních nabídek a slev. Využijte jich samozřejmě. Výjimkou nebývá například přeměření u vás doma a následná doprava a instalace domácí infrasauny poskytnutá zcela zdarma.

Zobrazení: 159105 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Infrasauny
Connection failed: SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'c16_dzejkob'@'localhost' (using password: YES)