Kontaktní informace

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
  • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE

Infrasauny Praha

Infrasauny Praha

20. 2. 2013, 13:47

Infrasauny Praha patří k modernímu a aktivnímu trendu života. Saunování v infrasauně je jednou ze součástí k přispění našemu lepšímu zdraví v kombinaci se zdravým pohybem. Po dobu saunování příjemně relaxujete a odpočíváte.

Pozitivní vliv infrasauny Praha

Pravidelné používání infrasauny přináší celou řadu kladných zdravotních účinků na naše zdraví. Saunování v infrasauně posiluje imunitní systém. Díky intenzivnímu pocení se naše tělo zbaví všech druhů toxinů. Jeden litr potu vyprodukovaný v infrasauně obsahuje až 20 % toxinů. Teplo také snižuje ztuhlost kloubů, končetin a také zad. Blahodárný požitek si můžete plně vychutnat v domácím prostředí.

Infrasauna Praha

Infrasauny se prodávají ve velice praktickém provedení. Jsou v podstatě skládankou. Balí se jednoduše do krabice se vším potřebným. Podle návodu a instrukcí si se stavbou poradí prakticky každý. Stačí v bytě nebo domě najít pouze vhodný prostor s přívodem elektrického proudu. Běžné připojení domácností je optimální pro infrasaunu. Malé rozměry infrasaun jsou skvělé pro vybavení moderních trend domácností. Své přátele ohromíte ve vašem domě novou infrasaunou. Moderní fitness si vyžadují také zařízení, kterájdou ruku v ruce se světovým trendem a tím jsou infrasauny Praha. Top rehabilitační a masážní centra se stále častěji vybavují infrasaunami.

Nízké cenové náklady infrasaun

Klasická sauna nemůže v žádném případě konkurovat moderním infrasaunám. Náklady na infrasauny jsou až 5 x nižší. Průzkumy prokázaly, že spotřeba elektřiny v porovnání s varnou konvicí je v případě infrasauny nižší.

Blahodárné účinky infrasauny na naše tělo

Výčet blahodárných účinků saunování infrasaunou na naše zdraví a tělo je neuvěřitelně dlouhý. Předně přispívá ke snížení naší hmotnosti. Dále pomáhá odstraňovat celulitidu, která trápí mnoho žen. Pomáhá také léčit různá kožní onemocnění jako lupénku, akné nebocelou řadu ekzémů. Skvěle také uvolňuje stres organismu a dobíjí energii lidskému organismu. Pomáhá také udržovat krevní tlak a to tak, že posiluje kardiovaskulární systém. Infrasauna také pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu. Infrasauny Praha je ta nejlepší cesta k vašemu dlouhému a dobrému zdraví.

Zobrazení: 162661 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Infrasauny
Connection failed: SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'c16_dzejkob'@'localhost' (using password: YES)