Kontaktní informace

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
Infrasauny Marimex

Infrasauny Marimex

Infrasauny Marimex

14. 9. 2012, 10:04

Pokud jste se rozhodli pořídit si infrasaunu, je vám jistě jasné, že se nejedná o investici jen tak do něčeho. Budete za svoje peníze rozhodně požadovat kvalitu, odolnost, dlouhou životnost a především skutečně pozitivní vliv saunování na váš organismus. Infrasauny Marimex plní sliby.

Infrasauny Marimex
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Infrasauny Marimex

Infrasauny Marimex plní sliby. Firem, které vyrábějí a dodávají infrasauny je na trhu celkem dost. Logicky se přetahují o to, aby získali co nejvíce zákazníků. Bohužel je často lákají na sliby, které pak neumí splnit. Pozor tedy na reklamní triky. Dobré je například přečíst si recenze bývalých klientů dané firmy, pro kterou jste se rozhodli. Marimex?

Infrasauny Marimex

Infrasauny Marimex plní sliby. Jejich bývalí klienti a zákazníci to potvrzují. Spokojených majitelů domácích infrasaun Marimex je celá řada, jejich recenze budiž toho důkazem. A co si pochvalují především? Saunování v infrasaunách Marimex má skutečně požadovaný a slibovaný pozitivní účinek na zdravotní stav. Infrasauny Marimex Pozitivně stimulují kardiovaskulární systém. Ženy a dámy si nemohou vynachválit fakt, že po každém pobytu v infrasauně Marimex je jejich pokožka na celém těle hebčí, vláčnější, pružnější, krásnější, bez stop celulitidy.

Vyberte si Marimex

Účinky infrasauny Marimex tedy fungují. Navíc nabídka variant umožní splnit každé vaše přání. Ať už se bude týkat rozměrů, materiálu, ze kterého bude infrasauna vyrobena, designu. Hitem jsou infrasauny rohové. Vejdou se i do menších koupelen v bytech. Podívejte se do katalogů a věřte, že si vyberete. A pokud by snad přece jen ne, infrasauny Marimex je dokonce možné vyrobit na míru.

Služby Marimex

Vedle toho, že tedy firma Marimex nabízí skutečně kvalitní infrasauny, které fungují tak, jak mají, je jejich variabilita opravdu maximální. K tomu navíc připojte služby na nejvyšší úrovni. Odborníci přeměří prostor, kam hodláte infrasaunu umístit, dopraví ji zpravidla zcela zadarmo, nebo do větších vzdáleností za rozumnou cenu. Součástí služeb je samozřejmě její instalace, zabudování, zprovoznění. A odborné rady ohledně správného používání jako třešnička na dortu.

Zobrazení: 178877 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0