Kontaktní informace

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
 • Altoma - Garážová vrata do každého domu ZDE
Infrasauny akce

Infrasauny akce

Infrasauny akce

14. 9. 2012, 9:59

Pozitivní účinky saunování na lidský organismus byly objeveny a potvrzeny již před dlouhou dobou. Nastal moderní věk a my si infrasauny pořizujeme dokonce už i do soukromých domácností. Výrobci a dodavatelé infrasaun se předbíhají v akcích a slevách, abychom se rozhodli právě pro jejich zboží.

Infrasauny akce
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Infrasauny akce

Jak nás tedy firmy, které vyrábějí a dodávají domácí verze infrasaun lákají k tomu, abychom se rozhodli koupit si právě jejich zboží a využít právě jejich služeb? Dá se říci, že katalogy s nabídkami doslova přetékají slevami, akcemi, poskytovanými službami, které máte možnost využívat. Rozhodně využijte boje firem o váš zájem ve svůj prospěch. Využijte akcí.

Proč akce na infrasauny právě teď

V současné době nastalo pbdobí, kdy firmy vyrábějící a dodávající domácí infrasauny poskytují nejrůznější zvýhodněné ceny, slevy, akce na svůj sortiment i služby. Je tak trochu po sezóně, na podzim se v katalozích objeví nové modely domácích infrasaun. Pokud tedy chcete ušetřit, rozhodně jich využijte. A ušetříte skutečně dost!

Nejlevnější infrasauny v katalozích i na internetu

Toužíte si pořídit domácí infrasaunu, ale obáváte se, že její pořizovací cena bude šplhat do desítek tisíc korun. Ale vůbec ne. Využijte například výprodejů, které momentálně probíhají. Rohovou infrasaunu do koupelny určenou pro dvě až tři osoby koupíte například už za patnáct tisíc korun. Nebo chcete infrasaunu o něco větší. Chcete jí vybavit například welnesscentrum či ridinný penzion, který provozujete. Kupte tedy skutečně luxusní dřevěnou infrasaunu pro šest osob za dvacet až dvacet pět tisíc. V akci - za padesát procent z původní ceny.

Akce na služby

Ušetřit můžete nejen koupí levnější, respektive zlevněné infrasauny. Dodavatelé infrasaun se předbíhají dokonce i službami, které vám nabízejí. Nechte si například zdarma přeměřit prostory, do kterých hodláte rohovou domácí saunu umístit. Účinky infrasauny pak budou stejné jako u neakčního zboží. Pokud bydlíte ve velkém městě či jeho blízkém okolí, zpravidla vám bude infrasauna i bezplatně doručena a nainstalována. Akce se často týkají také doplňků, náhradních dílů, servisu a podobně. Buďte tedy chytří, sledujte akce a využívejte jich!

Zobrazení: 214476 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Infrasauny
Connection failed: SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'c16_dzejkob'@'localhost' (using password: YES)