Kontaktní informace

Technicky zajišťuje: 
WebDoména s.r.o. 
Novákových 25/857, 
Praha 8, Libeň 
IČ: 27407225 
DIČ: CZ27407225 

Telefon: 
+420 284 812 229 
+420 608 068 555 
+420 775 383 885 

E-mail:info@webdomena.cz 

Skype: WebDomena 
UIN: 63812345 

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.

Tip dne
 • Kancelářský nábytek - v prodeji kvalitní nábytek se slevou Více informací
Domácí infrasauny

Domácí infrasauny

Domácí infrasauny

20. 2. 2013, 12:49

Uvažujete o pořízení domácí sauny! Rozhodně skvělý nápad! Saunování je příjemné a především zdravé. Pokud si tedy používání sauny hodláte dopřávat častěji, chválíme vás. Pořízení domácí infrasauny se vám pak vyplatí i finančně.

Domácí infrasauny
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Domácí infrasauna

Internetové nabídky i katalogy domácích infrasaun jasně dokazují fakt, že využívat pozitivních účinků saunování na naše zdraví může doma doslova každý. Každý si totiž vybere. Nabídka verzí domácích saun je nekonečná a především vyjde vstříc opravdu každému požadavku. Domácí infrasauna je určeny pro jednu až více než pět šest osob. Od toho se logicky odvíjí i jejich rozměry.

Domácí infrasauna se vejde i k vám, věřte!

Domácí infrasauny jsou určeny pro jednu až více než pět šest osob. Od toho se logicky odvíjí i jejich rozměry. Tedy i v tom případě, že považujete svůj byt za skutečně malý a především již dost zaplněný, věřte, že malá infrasauna určená pro jednu osobu, se do něj přesto vejde. Domácí infrasauny se nejčastěji umisťují do koupelen. Proto se také nabízejí zpravidla jako rohové varianty. Taková rohová domácí infrasauna pro jednu osobu pak nezabere rozhodně více místa než například sprchový kout. Jen se v ní budete muset vystřídat.

Domácí infrasauny léčí i zkrášluje

Pozitivní účinky saunování na tělo člověka byly ověřeny a dokázány již dávno. Domácí infrasaunu by si měli pořídit především lidé s problémy s kardiovaskulárním systémem. Prohřátí těla do velké hloubky zlepšuje jeho funkci. Mezi účinky infrasauny patří fakt, že také zkrášluje. Domácí verze saun si často kupují ženy. Dokonale prohřátá a prokrvená pokožka celého těla je díky účinkům sauny měkká, hebká, zvyšuje se její elasticita. Jizvy se rychleji a lépe hojí, a dokonce celulitida mizí.

Domácí infrasauny zkrášlují nejen nás

Domácí infrasauna zlepšuje stav a tedy i vzhled pokožky. Zkrášluje nás. Může ale zkrášlit i naši domácnost. Jen se podívejte do katalogů. Nabízejí se infrasauny v nekonečně variantách provedení, designů. Většinou dřevo či jeho napodobeniny. Nádhera. Saunování je prostě příjemné, zdravé, krásné.
Zobrazení: 183735 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Infrasauny
Connection failed: SQLSTATE[28000] [1045] Access denied for user 'c16_dzejkob'@'localhost' (using password: YES)